درباره

'' بهینه سرور ''

شرکت خدمات کانفیگ سرور

تمام تلاش تیم بهینه سرور ایجاد یک حس خوب از تجارت در فضای آنلاین با یک زیر ساخت حرفه ای است. در دنیای دیجیتالی امروز، داشتن یک زیر ساخت خوب و امنیت یک امری مهم می باشد. ما در مدت 10 سال فعالیت‌مان در حوزه کانفیگ سرور، تجربیات بسیاری کسب کرده و توانسته‌ایم کانفیگ درست و حرفه ای را برای زیر ساخت سرورهای مشتریان داشته باشیم. تجربه 10 ساله ما در زمینه کانفیگ سرور تضمینی برای موفقیت شماست

ماموریت بهینه سرور

کنار هم قرار گرفتن چندین متخصص امنیت و کانفیگ سرور، با سال‌ها تجربه و کسب مهارت و مطالعه مداوم، باعث شده بهینه سرور این را در خود ببیند که می‌تواند به کسب و کارها و صاحبان ایده و ثروت کمک کند دنیای دیجیتالی ایران را عوض کنند. بهینه سرور می‌خواهد مشاور و پشتیبان شما در مسیر رشد و شکوفایی در بازار آنلاین ایران باشد به همین دلیل است که تیمی حرفه‌ای از متخصصان امنیت و کانفیگ سرور را در کنار خود داریم. ما تیمی هستیم با ارائه خدماتی در سطح جهانی برای کاربر و کسب و کار ایرانی.

هدف بهینه سرور

هدف بهینه سرور رشد و توسعه مداوم و مستدام است. ما دوست دار پیشرفت هستیم و می‌خواهیم آن را به دیگران هم هدیه کنیم. ما می‌خواهیم همان چیزی باشیم که کسب و کارهای بنا شده در بسترهای مختلف برای توسعه، تغییر، رشد و موفقیت به سراغش می روند و نتیجه هم می‌گیرند

ارزش‌های بهینه سرور

خلاقیت، نوآوری و آموزش
شناسایی دقیق نیاز، حفظ ارتباط نزدیک و خلاقیت در کارمان یعنی انتظارات مشتریان‌مان را می‌شناسیم. وظیفه‌ما حفظ کیفیت محصول و کارمان در بالاترین سطح است تا به خواسته خود یعنی خنده و خرسندی شما برسیم. هر چیزی که برای شما مهم است برای ما هم اهمیت دارد و حتما راه حلی خلاقانه برای آن داریم یا پیدا می‌کنیم.

تصمیم خوب و تجربه خوب

تمام مدت فعالیت‌مان درگیر رقابت و کسب تجربه موفق و همسو با حال و هوای فضای آنلاین ایران و سازگای آن با بستر بهینه سرور بوده‌ایم. ما با تصمیمات خوب و بد خود به چیزهای ارزشمندی رسیدیم و حالا می‌دانیم چطور با حفظ نزدیک ترین ارتباط، تجربه‌ای دلچسب به مشتریان‌مان هدیه کنیم تا زیباترین تاثیر را روی کسب و کارشان داشته باشیم. ما می‌دانیم مشتریان‌مان چه می‌خواهند به همین خاطر تیم بهینه سرور را راه اندازی کرده‌ایم.

مشتریانی که برنده می‌شوند

مشتری ارزشمندترین عنصر شرکت ماست زیرا تمام تلاش ما در تیم بهینه سرور برای مشتری بوده و این مشتریان هستند که یک کسب و کار را سرپا نگه می‌دارند. شفافیت در کار و کیفیت در خدمات را همیشه قبل از مشتری مداری داشته‌ایم به همین خاطر توانسته‌ایم تا به امروز از مشتریان‌مان نگه داری کنیم و رضایت آنها را داشته باشیم.